O Nas

Księgowość to nasza Pasja

O nas

22 lata
doświadczenia

KSIĘGOWOŚĆ TO
NASZA PASJA

ISTNIEJEMY
OD

2016

Księgowość jest podstawą funkcjonowania każdej firmy. Zależnie od wielkości, liczby zatrudnionych osób czy profilu działalności przedsiębiorstwa przyjmuje ona jedną z form, jakie dopuszczają przepisy podatkowe…

Ze względu na profesjonalne wykonanie usług do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie ponieważ liczy się dla nas jakość wykonywanych usług i zawsze staramy się dobrać odpowiedni pakiet do potrzeb i oczekiwań klienta.

Nasze biuro rachunkowe CREATIVE to nie tylko wirtualna strona www, ale prężnie działająca młoda firma, współpracująca już z blisko 100 firmami. Od czerwca 2016 roku działamy na terenie Warszawy Wawer i okolic.

rozwiąże Twoje problemy.

Dodatkowo takie rozwiązanie jest znacznie tańsze niż wynajem komercyjnego lokalu i utrzymanie pracownika administracyjnego. Wirtualne biuro pomoże Ci na początkowych etapach działalności, gdy konieczne inwestycje i opłaty chcesz obniżyć do minimum.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Biuro Wirtualne jest zarejestrowane w Rejestrze Działalności na Rzecz Spółek lub Trustów pod numerem RDST-582.

Wyróżnia nas profesjonalizm w podejściu do realizowanych usług. Nasza kompleksowa oferta dostosowywana jest do potrzeb każdego klienta indywidualnie. Prowadzenie ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów, rozliczanie podatków rozliczenia z ZUS czy zarządzanie kadrami to zadania, z którymi musi zmierzyć się każda firma. Takie obowiązki mają zarówno jednoosobowe warsztaty, jak i rozbudowane zakłady, które zatrudniają setki pracowników. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, nasze biuro rachunkowe zapewni Ci profesjonalne usługi w tym zakresie. 

Z naszych usług korzystają między innymi mieszkańcy podwarszawskich osiedli: Międzylesie i Radość należących do dzielnicy Wawer.

100
zadowolonych
klientów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy aktualne Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (OC)

Usługi księgowe prowadzimy w oparciu o Licencję Nr 27510/2008 wydaną przez Ministerstwo Finansów w dniu 30.10.2008r.

Nasz Zespół

creative biuro rachunkowe warszawa Urszula Kierzkowska

Urszula Kierzkowska

Główna Księgowa z certyfikatem MF nr 27510/2008 – właścicielka biura, zajmuje się organizacją pracy w biurze, małą księgowością, księgami handlowymi, kadrami, zus i wirtualnym biurem. Księgowość to jej pasja.

creative biuro rachunkowe warszawa artur pilat

Artur Piłat

Rockowy Chłopak – wspólnik, zarządza firmą – Asystent Działu Księgowości, zajmuje się małą księgowością.

creative biuro rachunkowe warszawa Urszula Kierzkowska

Katarzyna Kloc

Asystentka Działu Księgowości – zajmuje się małą księgowością, księgami handlowymi, kadrami, zus i wirtualnym biurem

creative biuro rachunkowe warszawa Urszula Kierzkowska

Anna Nowicka

Asystentka Działu Księgowości – zajmuje się małą księgowością, księgami handlowymi, kadrami, zus i wirtualnym biurem

creative biuro rachunkowe warszawa Urszula Kierzkowska

Małgorzata Ayodele

Księgowa – zajmuje się księgami handlowymi  min. księgowaniem dokumentów, przygotowywaniem deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych, naliczaniem wynagrodzeń.

creative biuro rachunkowe warszawa pies mefik

Mefik

Pies – pilnuje porządku