Prowadzenie księgowości Warszawa

Mała księgowość, księgi przychodów i rozchodów
Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Taka powinna być nowoczesna księgowość

MAŁA
KSIĘGOWOŚĆ

Prowadzenie księgowości – Biuro Rachunkowe Creative

Podatkowa Książka przychodów i rozchodów KPiR (mała księgowość) pozwala na rozliczanie się z urzędem skarbowym w zakresie podatkowym. Przeznaczona jest ona dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a także spółek cywilnych, spółek jawnych i spółek partnerskich. Według przepisów, które opisują prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, powinna ona znajdować się w miejscu określonym jako siedziba płatnika.

Prowadząc małą księgowość przedsiębiorca ma możliwość skorzystania z różnych form opodatkowania dochodów tj:

 • zasady ogólne,
 • podatek liniowy,
 • ewidencja przychodów,
 • karta podatkowa

Niezależnie od wyboru formy opodatkowania obowiązkowe jest:

 • prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów
 • prowadzenie ewidencji przychodów
 • sporządzanie rejestrów VAT zakupów i rejestrów VAT sprzedaży
 • sporządzanie deklaracji VAT
 • wyliczanie miesięcznej zaliczki PIT
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
 • inne ewidencje na potrzeby podatnika

Na zakończenie roku podatkowego sporządzamy roczne rozliczenia z Urzędem Skarbowym tj. PIT-28, PIT-16, PIT-16A, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-39

Interesuje Państwa mała księgowość lub księgowość dla jednoosobowej działalności gospodarczej – Warszawa to lokalizacja, w ramach której oferujemy profesjonalną pomoc. Świadczymy usługi, takie jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, jak również inne usługi księgowe związane z obsługą firmy.

Prowadzenie księgowości przez biuro rachunkowe – dlaczego warto?

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów to jedna z podstawowych usług naszego biura rachunkowego. Decydując się na zlecenie prowadzenia księgowości profesjonalnej firmie, nie muszą Państwo poświęcać swojego cennego czasu na rozliczenia. Ryzyko błędów w obliczeniach zostaje zredukowane do minimum. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów przez wykwalifikowaną księgową to także brak konieczności zapoznawania się z wiedzą dotyczącą prawa podatkowego i rachunkowości. Jeżeli interesuje Państwa prowadzenie księgowości – prosimy o kontakt. Wspólnie ustalimy zakres współpracy.

Mała księgowość – Warszawa

Usługi takie jak księgowość dla jednoosobowej działalności gospodarczej czy mała księgowość kierujemy do przedsiębiorców z działających na terenie miasta Warszawa, jak i firm z innych miejscowości z terenu całego kraju. Możliwość współpracy na odległość zapewnia obsługa dokumentacji za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość.

Oferujemy między innymi księgowość dla ecommerce oraz księgowość dla samozatrudnionych.