Księgowość dla lekarzy

Księgowość dla branży medycznej

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Taka powinna być nowoczesna księgowość

KSIĘGOWOŚĆ
DLA LEKARZY

Praca w jednostkach służby zdrowia wymaga zachowania najwyższych standardów, dotyczy to zarówno bezpośredniej współpracy z pacjentem, jak i prowadzenia dokumentacji księgowej. Odpowiadając na potrzeby pracowników służby zdrowia Biuro Rachunkowe Creative oferuje profesjonalną księgowość dla lekarzy, pielęgniarek i położnych, ratowników medycznych, fizjoterapeutów i rehabilitantów. Naszym Klientom zapewniamy najwyższą jakość usług, rzetelną obsługę dokumentacji oraz przyjazną atmosferę. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w kwestiach consultingowych i doradczych. Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach, dostosowując sposób oraz zakres świadczonych usług do obowiązujących standardów i regulacji prawnych.

Fachowa księgowość dla lekarzy oraz osób pracujących na rynku usług medycznych

Jako profesjonalne biuro rachunkowe o wysokich kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu w obsłudze jednostek medycznych nasze usługi księgowe świadczymy w ramach prowadzonych:

  • jednoosobowych działalności gospodarczych,
  • spółek,
  • kontraktów.

Jednocześnie formę oraz zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych każdorazowo dostosowujemy do formy prawnej prowadzonej działalności, jak również indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta.

Dokumentację księgową prowadzimy w zakresie:

  • Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów,
  • Ewidencji Ryczałtu,
  • Karty Podatkowej,
  • Ksiąg Rachunkowych.

Oferujemy również pomoc w najkorzystniejszej formy opodatkowania z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa krajowego i wspólnotowego.

Księgowość dla lekarzy – Warszawa

Do współpracy z Biurem Rachunkowym Creative zachęcamy lekarzy, pielęgniarki i położne, ratowników medycznych oraz fizjoterapeutów i rehabilitantów świadczących usługi medyczne na terenie miasta Warszawa i okolicy. Zapewniamy odbiór dokumentów księgowych z dogodnego dla Państwa miejsca (pracy, domu) oraz terminową realizację wszystkich usług. W ramach współpracy oferujemy sporządzanie deklaracji na potrzeby podatku dochodowego, obliczanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy, prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzanie deklaracji ZUS oraz rocznego zeznania podatkowego.

Prowadzimy również księgowość dla firm, w tym księgowość dla ecommerce.