Usługi
Dopasowane do Twoich Potrzeb
Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Taka powinna być nowoczesna księgowość

ROZPOCZĘCIE
DZIAŁANOŚCI

Zakładanie firmy w Warszawie bez zbędnych formalności

Założenie firmy to niezwykle ekscytujący i zarazem stresujący moment w życiu każdego przyszłego przedsiębiorcy. Nasza pomoc w założeniu działalności gospodarczej ma na celu zminimalizowanie wszelkich formalności spoczywających na barkach klientów. W nasze ręce możesz powierzyć wszystkie kwestie ściśle związane z dokumentacją i księgowością. 

Odnalezienie się w gąszczu przepisów odmiennych dla poszczególnych rodzajów działalności gospodarczych nie jest prostym zadaniem. W szczególności, gdy zakładamy swoją pierwszą w życiu firmę. Wybór nieodpowiedniej formy działalności czy sposobu rozliczeń, a także błędy w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów czy ksiąg handlowych to zaledwie wierzchołek problemów, które kosztują mnóstwo czasu i pieniędzy. Jeśli potrzebna jest Ci pomoc w założeniu firmy, Warszawa jest miastem, na którego obszarze działamy.

Liczba obowiązków spoczywających na przedsiębiorcach potrafi przytłoczyć – w szczególności osoby stawiające swoje pierwsze kroki w biznesie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, tak by czerpać radość z nowo otwartego biznesu.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb 

Nasza pomoc w założeniu działalności gospodarczej nie kończy się wyłącznie na dokonaniu wpisu do CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej). 

Oferujemy:

Usługi księgowe – pomoc w założeniu firmy w Warszawie

Proces zakładania działalności gospodarczej z naszą pomocą rozpoczyna się od doboru odpowiedniej formy działalności dopasowanej do Twoich potrzeb i usług lub produktów, które oferujesz. To na tym etapie odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące każdego obszaru prowadzenia firmy. 

Kiedy wspólnie uzgodnimy, jaka forma działalności jest dla Ciebie odpowiednia, wyręczamy Cię w urzędach. Ostatnim formalnym krokiem jest zarejestrowanie firmy z naszą pomocą. Na każdym z powyższych etapów nasi klienci są pod skrzydłami doświadczonych księgowych

Wirtualne biuro – pomoc w założeniu działalności gospodarczej 

Nie każda branża wymaga prowadzenia działalności w jednym miejscu – w szczególności, gdy wiele z nich przeniosło się do internetu. Osoby stawiające swoje pierwsze kroki w biznesie mogą więc mieć wątpliwości co do adresu biura. Wychodzimy naprzeciw potrzebom również takich klientów. Pomoc w założeniu pierwszej firmy może obejmować również działania związane m.in. z odbieraniem i zarządzaniem korespondencją. 

Korzystanie z wirtualnego biura to doskonałe rozwiązanie szczególnie na początkowych etapach działalności. Usługa ta jest nieporównywalnie tańsza od wynajmu komercyjnego lokalu.

Obecnie coraz więcej osób decyduje się założyć własną działalność. Inne wymagania trzeba spełnić zakładając jednoosobową działalność gospodarczą bądź spółkę cywilną, inne tworząc spółkę prawa handlowego (np. spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością). Każda z tych form prowadzenia działalności ma swoje zalety i wady.

Przyjdź do nas, pomożemy Ci, wypełniamy wspólnie wniosek o wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej CEIDG lub do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS).

Nasze biuro rachunkowe oferuje pełne prowadzenie księgowości dla samozatrudnionych.