lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/vhosts/creative2.demoskydoo.pl/httpdocs/wp-content/themes/theme58640/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/vhosts/creative2.demoskydoo.pl/httpdocs/wp-content/themes/theme58640/style.less Urszula Kierzkowska

Główna księgowa. Właściciel firmy.
Urszula, jako p.o. Głównej Księgowej w biurze, posiada ukończone studia podyplomowe o kierunku Ekonomia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ze specjalnością Rachunkowość. Posiada certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany w 2008r.

W 1998r rozpoczęła swoją przygodę z księgowością pracując jako samodzielna księgowa na etacie w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością zdobywając doświadczenie i wiedze z zakresu księgowości, kadr i zus.

W biurze realizuje zadania związane z prowadzeniem działalności, nadzoruje firmę oraz prowadzi negocjacje z klientami.

Odpowiada za prawidłowość naliczeń zobowiązań podatkowych klientów rozliczających się przy pomocy ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) oraz klientów rozliczających się przy pomocy podatkowej książki przychodów i rozchodów (mała księgowość) oraz prowadzi obsługę kadrowo płacową.