lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/vhosts/creative2.demoskydoo.pl/httpdocs/wp-content/themes/theme58640/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/vhosts/creative2.demoskydoo.pl/httpdocs/wp-content/themes/theme58640/style.less Oferta 1

Oferta


Biuro rachunkowe: Wawer, Wesoła, Otwock, Rembertów i okolice
Prowadzenie min. ksiąg handlowych, ksiąg rachunkowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, ewidencji VAT, VAT_JPK, rozliczanie podatków czy zarządzanie kadrami to zadania, z którymi musi zmierzyć się każda firma. Taki obowiązek mają zarówno jednoosobowe warsztaty, jak i rozbudowane zakłady, które zatrudniają setki pracowników. Jesteś przedsiębiorcą, nasze biuro rachunkowe zapewni Ci usługi, jakich potrzebujesz.

Biuro księgowe dla jednoosobowych i wieloosobowych firm
Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe wszystkim tym przedsiębiorcom, którzy nie dysponują czasem na zgłębianie tajemnic rachunkowości, a tworzenie odrębnego działu księgowego jest dla nich nieopłacalne. Księgowość jest naszą specjalnością. Powierz ją w nasze ręce.

Co możesz zyskać, wybierając nasze biuro księgowe?
Usługi, jakie świadczy nasze biuro rachunkowe, obejmują szeroki zakres prac z dziedziny rachunkowości, księgowości i kadr. Zależnie od tego, czy pracujesz samodzielnie, czy też Twoja firma zatrudnia kilkaset osób, zapewnimy Ci pełną obsługę w zakresie, który ustalimy w umowie. Do Twojej dyspozycji jest księgowa, która zadba o Twoje rozliczenia od A do Z.

Wybierając nasze usługi księgowe, masz pewność, że:

  • obowiązki z zakresu rachunkowości i rozliczeń podatkowych zostaną dopełnione prawidłowo,
  • dotrzymasz wszystkich terminów, jakie narzucają przepisy podatkowe i prawo pracy,
  • zaoszczędzisz czas, jakiego wymaga prowadzenie księgowości i zarządzanie kadrami – wszystkie usługi księgowe zrealizujemy my, a Ty skoncentrujesz się na kluczowych dla swojej branży działaniach,
  • interesy twojej firmy w urzędach, instytucjach i przed sądem będzie reprezentowała kompetentna księgowa, która zadba o Twoje interesy,
  • do Twoich potrzeb podejdziemy indywidualnie i elastycznie – tak, aby obsługa przebiegała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami.

Gdzie możesz nas znaleźć?
Biuro księgowe Creative znajduje się na terenie Warszawy Międzylesie. Usługi księgowe, kadrowe oraz wirtualne biuro kierujemy m.in. dla przedsiębiorców z obszaru Wawra, Wesołej, Rembertowa. Do współpracy zapraszamy również firmy, których siedzibą jest podwarszawski Otwock oraz inne miejscowości na terenie całego kraju.

Nasze biuro księgowe zajmuje się:

  • rozliczeniami podatkowymi firm z Urzędem Skarbowym oraz z ZUS,
  • prowadzeniem dokumentacji księgowej,
  • obsługą kadrowo-płacową firmy,
  • udostępniamy również adres do rejestracji i do korespondencji firmy

Prowadzisz jednoosobową działalność, spółkę z o.o. ? Nie wiesz, jak uporać się z rachunkami, fakturami, umowami o pracę, umowami zlecenie? Potrzebna Ci doświadczona księgowa?

Biuro rachunkowe Creative z Warszawy, przed którym księgowość nie ma tajemnic, zagwarantuje Twojej firmie pełne wsparcie w tym zakresie.

 

Skontaktuj się z nami